Logo Forda auto-watin - logo

Serwis - Kontakt

SOS Auto Watin:  605 555 444



Serwis mechaniczny

ul. Obornicka 4a,
Jelonek k. Poznania

Godziny otwarcia:
pon.- pt: 7:00 - 18:00
soboty: 8.00 - 14.00

tel.: 61 8 117 312
tel.: 61 8 117 313
tel.: 61 8 117 333
tel. kom.: 504 082 461
fax: 61 8 117 324
e-mail: serwis@auto-watin.pl


Magdalena Zacher

Dyrektor ds. Serwisu i Obsługi Posprzedażnej
tel.: 61 8 117 312
e-mail: magdalena.zacher@auto-watin.pl


Ryszard Korzycki

Doradca Serwisowy Samochodów Dostawczych
tel.: 61 8 117 312
e-mail: ryszard.korzycki@auto-watin.pl


Tomasz Konsztowicz

Doradca Serwisowy
tel.: 61 8 117 312
e-mail: tomasz.konsztowicz@auto-watin.pl


Andrzej Koronowski

Doradca Serwisowy
tel.: 61 8 117 312
e-mail: andrzej.koronowski@auto-watin.pl


Joanna Kuchnowska

Specjalista ds. Umów Serwisowych
tel.: 61 8 117 308
e-mail: joanna.kuchnowska@auto-watin.pl


 

 

Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi

ul. Obornicka 4,
Jelonek k. Poznania

Godziny otwarcia:
pon.- pt: 7:00 - 18:00
soboty: 8.00 - 14.00

tel.: 61 8 117 355
tel. kom.: 508 340 455
fax: 61 8 117 361

e-mail: blacharnia@auto-watin.pl


Robert Matyba

Kierownik Działu Napraw Nadwozi
tel.: 61 8 117 357
e-mail: robert.matyba@auto-watin.pl


Beata Krymkowska

Doradca Działu Napraw Nadwozi
tel.: 61 8 117 355
e-mail: beata.krymkowska@auto-watin.pl


Angelika Sobańska

Asystentka Doradcy Działu Napraw Nadwozi
tel.: 61 8 117 355
e-mail: angelika.sobanska@auto-watin.pl


 


Części

Sprzedaż hurtowa

tel.: 61 8 117 309
tel.: 61 8 117 310
tel.kom.: 504 082 459

Godziny otwarcia:
pon.- pt: w godz.: 8:00 - 18:00
soboty: w godz.: 8:00 - 14:00

e-mail: czesci@auto-watin.pl


Sprzedaż detaliczna

tel.: 61 8 117 365
tel.: 61 8 117 366
tel.kom.: 504 082 459

Godziny otwarcia:
pon.- pt: w godz.: 8:00 - 18:00
soboty: w godz.: 8:00 - 14:00

e-mail: czesci@auto-watin.pl


Dariusz Cyplik

Dyrektor Działu Części Zamiennych
tel.: 61 8 117 341
e-mail: dariusz.cyplik@auto-watin.pl


Paweł Michalski

Z-ca Dyrektora Działu Części Zamiennych
tel.: 61 8 117 326
e-mail: pawel.michalski@auto-watin.pl 
6964764  ford_autowatin_pmichalski


Piotr Janas

Specjalista ds. Obsługi Serwisu
tel.: 61 8 117 331
e-mail: piotr.janas@auto-watin.pl


Marek Waszak

Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 61 8 11 73 06
e-mail: marek.waszak@auto-watin.pl
37858372


Mariusz Misiorny

Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 61 8 117 309
e-mail: mariusz.misiorny@auto-watin.pl 
4197313,  ford_autowatin_mmisiorny


Tomasz Frankowski

Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 61 8 117 366
e-mail: tomasz.frankowski@auto-watin.pl


Michał Jarzembowski

Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 61 8 117 301
e-mail: michal.jarzembowski@auto-watin.pl




Business Service Club

Damian Kumaniecki

Koordynator BSC
tel.: 61 8 117 314
tel. kom.: 694 445 506
e-mail: flotaserwis@auto-watin.pl