Logo Forda auto-watin - logo

Dla firm - Kontakt

Dział Sprzedaży Flotowej Samochodów

ul. Obornicka 4,
Jelonek k. Poznania

Godziny otwarcia:
pon.- pt: 9:00 - 18:00
soboty: 9.00 - 14.00

tel.: 61 8 117 362/367/368
fax: 61 8 117 324


e-mail: flota@auto-watin.pl


Paweł Kolan

Kierownik Sprzedaży Flotowej Samochodów

tel.: 61 8 117 367
kom.: 508 340 474
e-mail: pawel.kolan@auto-watin.pl


 

Piotr Szumski

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej Samochodów

tel.: 61 8 117 367
kom.: 798 063 230
e-mail: piotr.szumski@auto-watin.pl


 

Anna Madaj

Menedżer ds. Kluczowych Klientów

tel.: 61 8 117 367
kom.: 504 268 951
e-mail: anna.madaj@auto-watin.pl


 

 

Dział Sprzedaży Samochodów Dostawczych

ul. Obornicka 4,
Jelonek k. Poznania

Godziny otwarcia:
pon.- pt: 9:00 - 18:00
soboty: 9.00 - 14.00

tel.: 61 8 117 362/368/369
fax: 61 8 117 324


e-mail: flota@auto-watin.pl


Artur Lehmann

Kierownik Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel.: 61 8 117 362
kom.: 515 264 089
e-mail: artur.lehmann@auto-watin.pl


 

Marta Nowak

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel.: 61 8 117 369
kom.: 504 082 911
e-mail: marta.nowak@auto-watin.pl


 

Marek Szymaniak

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel.: 61 8 117 368
kom.: 504 082 449
e-mail: marek.szymaniak@auto-watin.pl


 

Przemysław Szulc

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel.: 61 8 117 361
kom.: 519 547 405
e-mail: przemyslaw.szulc@auto-watin.pl


 

 

Joanna Kuchnowska

Specjalista ds. Umów Serwisowych
tel.: 61 8 117 308
kom.: 504 082 463
e-mail: joanna.kuchnowska@auto-watin.pl


Damian Kumaniecki

Koordynator BSC
tel.: 61 8 117 314
kom.: 694 445 506
e-mail: flotaserwis@auto-watin.pl